Profesionální arboristika
Vylepšování stanovište stromu - AIR spade
Další aktivity

 
   
   
úvod zaměření reference kvalifikace fotogalerie poradna kontakty odkazy
     
 

Treewalker, s.r.o.

Novinky

 
 

Jako držitelé certifikátu ETW jsme se zavázali chovat v souladu s etickým kodexem a profesní ctí.

Jsme odborná arboristická firma, která se stará o Vaše stromy od roku 1999. Naší hlavní strategií je profesionální přístup k zákazníkům a péči o stromy. Díky své specializaci, kterou se soustředíme výlučně na služby v arboristice a aktivnímu působení v národních i mezinárodních arboristických organizacích Vám můžeme nabídnout velice vysokou kvalitu našich produktů. Jednotlivé zakázky řešíme operativně, s individuálním přístupem a dle potřeby navrhujeme opatření a cesty do budoucna. Vzhledem k hodnotám které stromy představují nám nejde jen o okamžitý zásah, ale o smysluplnou dlouhodobou spolupráci na rozvíjení co nejlepšího stavu a bezpečnosti stromů v našich sídlech a v krajině.

Firma Treewalker, s.r.o. zaměstnává pouze kvalifikované arboristy. Všichni pracovníci jsou vzděláním zahradníci se specializací v péči o stromy. Jsou vyškoleni pro práci s motorovou pilou, mají osvědčení pro práci ve výškách, pravidelně absolvují školení první pomoci a firma je samozřejmě pojištěna pro případ poškození majetku.

Rallye Rejvíz

22. - 26. 5. 2013 proběhla mezinárodní soutěž pro záchranáře. Jan Svárovský se podílel na zajištění úlohy Visatec - záchrana zraněného z koruny stromu. Více informací: http://rallye-rejviz.cz


Jablonecký dračí den

Zúčasntnili jsme se JABLONECKÉHO DRAČÍHO DNE, kde jsme zajišťovali dobrovodný program - lezení dětí po stromě. Více informací: http://www.rkdragonsjablonec.cz


Národní arboristická konference Strom pro život - život pro strom XI. „Stromy pod lupou - Smysl, možné způsoby a praktické využití hodnocení stromů"

David Hora zde bude přednášet na téma: Zkušenosti s reakcí stromů na obvodovou redukci a následná péče o takto ošetřené stromy a Ingrid Kochová přednese příspěvek: Hodocení a návrhy ošetření u starých stromů.

více >>>


Starší novinky...

 
 
 
Veškerá práva vyhrazena ® www.treewalker.cz, 2008 Stránky vytvořil - Libor Slavík, www.internetove-studio.cz